KONTAKT
amc2.poland@gmail.com


Właścicielem serwisu jest:
AMC2 Sp. z o.o. Przyłęk 201B, 36-147 Niwiska

 

Przeglądanie ofert zamieszczonych na portalu zleceszycie.pl dostępne jest  dla wszystkich uzytkowników odwiedzających naszą stronę. Dlatego Ty wybierasz w jaki sposób osoby zainteresowane Twoim ogłoszeniem mają się z Tobą kontaktować (telefon lub email) oraz jakie dane oraz treści będą widoczne w ogłoszeniu publikowanym na naszej stronie. Portal zleceszycie.pl udostępnia wyłącznie platformę do komunikacji pomiędzy podmiotami wystawiającymi zlecenia a podmiotami chcącymi takie zlecenie wykonać.

DODAJ OGŁOSZENIE


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie, wypełnij poniższy formularz:

W treść wiadomości wpisz:

1. Województwo oraz miasto, którego ogłoszenie ma dotyczyć.
2. Nazwę Twojej firmy, jeśli chcesz, żeby pojawiła się w treści ogłoszenia.
3. Treść ogłoszenia (rodzaj usługi).
4. Ostatecznyny termin wykonania usługi.
5. Numer telefonu oraz e-mail z zaznaczeniem preferowanej formy kontaktu. Twój numer telefonu i / lub e-mail (w zależności od wybranej przez Ciebie formy kontaktu) będzie widoczny w zamieszczonym ogłoszeniu.
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomościOświadczam, że jestem pełnoletni/pełnoletnia i akceptuję regulamin. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych  AMC2 Sp. z o.o. z siedzibą w Przyłęk 201B, 36-147 Niwiska, Regon: 369247051, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, pozycja 883) oraz Regulaminem korzystania z serwisu zleceszycie.pl i Polityką Ochrony Prywatności. Wysłanie formularza dotyczącego zamieszczenie ogłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu korzystania z serwisu zleceszycie.pl.

Równocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od AMC2 Sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się do AMC2 Sp. z o.o. oraz serwisu zleceszycie.pl z żądaniem usunięcia moich danych.

Danymi administruje: AMC2 Sp. z o.o., Przyłęk 201B, 36-147 Niwiska, będąca właścicielem serwisu zleceszycie.pl.
 

MASZ UWAGI?


Jeśli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące naszego portalu, propozycje zmian lub dodatkowych kategorii, napisz do nas! Chcętnie poznamy Twoją opinię na temat serwisu zleceszycie.pl

amc2.poland@gmail.com
 

 

SZYBKI KONTAKT   amc2.poland@gmail.com 
zleceszycie.pl oferuje bezpłatne ogłoszenia lokalne w kategoriach związanych z branżą odzieżową, modową, krawiecką. Jeśli chcesz coś zlecić lub przyjąć zlecenie bardzo szybko możesz takie ogłoszenie zamieścić na naszym portalu. Kategorie zlecę szycie, zlecę projektowanie, przyjmę szycie, oferty pracy, sprzedam maszyny, naprawię maszyny, sprzedam tkaniny czekają właśnie na Ciebie. Nie czekaj, dodaj darmowe ogłoszenie już dzisiaj.

 Powered by: www.cdx.pl